Tanie noclegi w Polsce

Polska nie jest najtańszym krajem turystycznym, ale przy dobrej organizacji urlopu na pewno uda ci się odpocząć… niedużym kosztem. Opcji masz sporo. Najtańsze wakacje to na pewno te „pod chmurką” – pod namiotem.

Koszty w przypadku takich wakacji to tak naprawdę cena biletu do miejsca docelowego oraz ewentualna opłata za pole namiotowe. Jeżeli zdecydujesz się na biwakowanie w lesie – nie zapłacisz za miejsce. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Pod namiotem może ci doskwierać zimno, brak łazienki i goście w postaci owadów i gryzoni, ale dzięki temu znowu poczujesz się jak nastolatek na kolonii. Poza tym dzięki biwakowaniu pod namiotem możesz na nowo zaprzyjaźnić się z matką naturą. Osoby, które spędzają wakacje w większych miastach (chcą zwiedzać i szaleć po klubach) i mają troszkę więcej pieniędzy mogą wybrać niedrogi hostel, a nawet akademik – w wakacje pokoje studenckie są puste i naprawdę tanie.

Coraz popularniejsze są także „wymiany” wśród turystów – ktoś przyjmuje ciebie pod swój dach, a w niedalekiej przyszłości możesz się odwdzięczyć swojemu gospodarzowi tym samym.