https://www.biletybilety.pl

Pragniesz spędzić z ukochanym romantyczny weekend tylko we dwoje? Wybierz miasto zakochanych! Paryż nie bez powodu zyskał to miano. To za sprawą urokliwych i bardzo romantycznych miejsc: wąskich uliczek i cudownej zieleni. Będąc w Paryżu odwiedź choć jedno z jego cudownych zabytków: Wieżę Eiffela, Łuk Triumfalny, Pałac Elizejski, Luvr, czy Sorbonę. Zachwyć się szerokimi bulwarami i otwartymi placami, które potęgują magiczną moc miasta.

Wiedząc, że staropolskie przysłowie „przez żołądek do serca” ma niebywałą moc, udaj się z ukochanym do jednej z kameralnych, urokliwych restauracji, które zaserwują tradycyjne, francuskie dania. Myślisz o tym jak wykorzystać dwa dni, aby randka w Paryżu była naprawdę udana. Postaw na rejs po Sekwanie, lub romantyczny spacer po ogrodach Wersalu. Te dwa miejsca uznawane są za szczególnie romantyczne i sprzyjające miłości.

Masz jeszcze wątpliwości? Niepotrzebnie! Paryż Cię zachwyci i sprawi, że zakochana w nim, będziesz chciała powracać do niego z ukochanym nie raz.