www.elpueblo.com.pl/kursy-i-cennik/dla-dzieci bilety

Chcesz odpocząć od zgiełku i zatłoczonego miasta? Poczuć powiew świeżości i odetchnąć czystym powietrzem? Wybierz się na weekend na Kaszuby. To region kulturowy będący częścią Pomorza. Do jego głównych miast należą Chojnice, Kościerzyna, Bytów, Kartuzy, czy Wejherowo.

Na Kaszubskich wsiach z pewnością odpoczniesz, a dodatkowo przeniesiesz się w inny wymiar rzeczywistości. Tereny Kaszub zamieszkuje bowiem grupa etniczna mająca swoją własną kulturę, obyczaje i język. Dzięki nim odkryjesz nowe spojrzenie na świat.

Na Kaszubach dostaniesz to czego pragniesz: liściaste bory, sosnowe lasy, rzeki, jeziora, morze, plaże, klify. W tych miejscach będziesz miał możliwość bezpośredniego obcowania z naturą: z dala od zakorkowanych ulic i tłumów turystów. Nie ma piękniejszego miejsca, w którym będziesz miał do dyspozycji wszystkie dobrodziejstwa natury.

Korzystaj z nich i ciesz się spokojem i urokami hojnej przyrody. Kaszuby napełnią Cię wewnętrzną harmonią i sprawią, że już zawsze będziesz powracał do nich po ukojenie.