Aktywny weekend rodzinny w Sklanym Miasteczku

rezerwacja biletów lotniczych

Myślisz o tym, by weekend spędzić wyjątkowo? Chcesz aktywnie spędzić czas, a jednocześnie zobaczyć ciekawe miejsce? Skalne Miasteczko będzie strzałem w dziesiątkę. Znajduje się ono w Czechach, tuż za polską granicą, w skałach Adrszpasko-Teplickich. Skalne Miasto w Teplicach jest najrozleglejszym terenem skalnym w Czechach.

Tworzy go wielopoziomowy labirynt, w formie długich murów i wolno stojących skalnych baszt osiągających wysokość do 100 metrów. Teren Skalnego Miasta jest bardzo rozległy i niebywale ciekawy, dlatego wybierając to miejsce na zwiedzanie, trzeba mu poświęcić przynajmniej jeden dzień. Urok skał i obcowanie z dziką naturą z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie i napełni dobrą energią.

Skalne Miasto jest idealnym pomysłem dla osób żądnych przygód i prawdziwych odkrywców. Idealny sprawdzi się jako miejsce na rodzinną wyprawę. Zieleń otaczająca Skalne Miasto ukoi zmysły, a skały dodadzą stateczności.

Jeśli jeszcze nigdy tam nie byłeś – nie wahaj się. Jest to wyjątkowe i magiczne miejsce. Daj mu szansę i poświęć mu odrobinę uwagi.